На Ровенщине миссия ОБСЕ будет делить церковь

Місія надіслала до Рівненської єпархії Української Православної Церкви робочу групу

До врегулювання конфлікту навколо храму громади УПЦ в селі Птича на Рівненщині долучилася спеціальна моніторингова місія ОБСЄ, про це пише Depo.Львів із посиланням на прес-службу Рівненської єпархії УПЦ.

Місія надіслала до Рівненської єпархії Української Православної Церкви робочу групу у складі: Мауріціо Антіпо, постійного спостерігача в Україні, Лауру Джефрі (Швейцарія), Віталіє Статьє (Молдова), Дімітра Дімітрова (Болгарія).

Головне питання, що розглядають міжнародні спостерігачі – міжконфесійна суперечка у селі Птича Дубенського району Рівненської області. Під час свого візиту спостерігачі наголосили на тому, що їхня мета – досягти законного врегулювання конфлікту.

Як повідомляв Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ, у селі Птича Рівненської області громада Української Православної Церкви 4 рази підтвердила у суді, в тому числі Київському апеляційному, своє право на храм.

Під час свого останнього візиту до Рівненської єпархії спостерігачі від ОБСЄ запропонували підготувати засідання круглого столу за участю представників влади, УПЦ та УПЦ КП. Перемовини мають відбутись уже найближчим часом.

Раніше ми повідомляли, що рівненська селянка написала гнівного листа патріарху Кирилу

Больше новостей о событиях в мире читайте на Depo.Ровно

Следите за новостями в Телеграм

Подписывайтесь на нашу страницу Facebook