На Ровенщине заметили НЛО

Незвичайне сяйво у небі бачили більше десятка селян

В селі Олександрiя, що на Рiвненщині люди бачили НЛО. Про це пише Depo.Львів з посиланням на  Експрес.

За словами очевидців, НЛО вони помітили зранку. Спершу з'явилися круглi об'єкти, якi згодом почали випромiнювати яскраве свiтло. Дивне явище тривало майже годину. Вiдтодi перiодично нагадує про себе.

"Я випасала худобу й помiтила в небi сяйво. Перше, що спало на думку, -- НЛО. Злякалася. Адже таке не кожен день побачиш. Стала гукати худобу, щоб забрати додому. Але тут загадкове "щось" зникло", - розповіла пенсіонерка Олена Дмитрук.

Окрім неї, свiдками чудернацького явища стало ще бiльш як десяток мiсцевих жителiв. Усi розповiдають про невiдомi сфери та загадкове сяйво.

"Несподiвано виринула й зависла в повiтрi таємнича сфера. Вона повiльно перемiщалася, вiддаляючись вiд мене. Раптом здiйнявся гiгантський стовп пилу, захопив сферу, i вона зникла. При цьому вiдбувся миттєвий спалах свiтла, як пiд час вибуху, але нiяких звукiв не було. Сфера з'явилася й абсолютно безшумно зникла", - розповів місцевий мешканець Роман Харчук.

Вiйськовi мають власну думку з цього приводу.

"Неподалiк полiгон, де щодня вiдбуваються навчання. Скорiше за все, це були сигнальнi мiни, в якi цiляться зенiтнi установки. Можливо, навiть сигнальнi ракети, якi запускають пiд час бригадних навчань. Тому нiчого аномального в побаченому немає", - пояснили у штабi оперативного командування "Захiд". 

 

Больше новостей о событиях в мире читайте на Depo.Ровно