На Ровенщине собирают партизан

Стрілецький батальйон призначений для захисту й охорони державного кордону та об’єктів у Рівненській області

На Рівненщині розпочинається підготовка особового складу стрілецького батальйону, який призваний на навчальні збори в рамках навчань з територіальної оборони, про це пише Depo.Львів з посиланням на Таке.Інфо.

Кілька сотень патріотично налаштованих громадян, яких в народі ще називають партизанами, прибули відточувати майстерність володіння зброєю, а також опановувати військову професію, щоб, у випадку загрози наступу ворога, захищати свій край. Зокрема, військовозобов’язані пройдуть індивідуальну підготовку, злагодження відділень і взводів.

На Рівненщині збирають партизанів - фото 1

"Ми провели оповіщення бійців цього батальйону, вони у встановлений час прибули до військового комісаріату. Тепер, відповідно до задуму, повністю укомплектований підрозділ відбув на полігон на десятиденні збори", — розповів тимчасово виконуючий обов'язки військового комісара Рівненського міського об'єднаного військового комісаріату майор Руслан Ткачук.

Варто зазначити, що серед військовозобов’язаних у складі військової частини територіальної оборони польовий вишкіл проходять голови сільських рад, депутати районних, міських і селищних рад, учасників бойових дій, директори шкіл, журналісти та представники інших професій.

Стрілецький батальйон призначений для захисту й охорони державного кордону та об’єктів у Рівненській області. Особовий склад проходить відповідну до завдань підготовку. Упродовж зборів учасники за напрямками підготовки опанують особливості розгортання і заряджання зенітної установки і міномета. Вони відбудуться стрільби із стрілецької зброї, гранатометів і протитанкових засобів, метання бойових гранат у складі підрозділів.

По завершенню навчань з територіальної оборони, військовозобов’язані повернуться додому. Планується, що особовий склад стрілецького батальйону періодично залучатиметься до навчальних зборів для підтримання бойової майстерності.

Больше новостей о событиях в мире читайте на Depo.Ровно