Ровенская Фининспекция станет Государственной аудиторской службой с центром во Львове

Уряд ухвалив рішення про скорочення та реорганізацію територіальних органів колишньої КРУ

Рівненська фінінспекція стане Державною аудиторською службою з центром у Львові, про це пише Depo.Львів з посиланням на РадіоТрек

Уряд ухвалив рішення про скорочення та реорганізацію територіальних органів колишньої КРУ.

Згідно з документом, на базі 27 територіальних державних фінансових інспекцій буде створено 5 міжрегіональних територіальних органів Держаудитслужби.

Не зважаючи на те, що реорганізація Державної фінансової інспекції розпочата ще в жовтні торік, у рівненській службі жодних конкретних розпоряджень щодо структури досі не отримали. Лише знають, що згідно з реорганізацією рівненська фінінспекція буде підпорядкована міжрегіональному відомству у Львові.

"Тоді (наприкінці минулого року, - ред.) мали в двотижневий термін чи за місяць створити структуру. І ми, от, сидимо, як на пороховій бочці, тому що чекаємо, коли це воно буде створено. Давно вже подейкували про те, щоб створити 5 міжобласних державних фінансових інспекцій, а ми поки що нічого не можемо сказати. До кінця тижня має бути структура, але ця структура вже йде хтозна скільки", - розповіла прес-секретар Держфінінспекції в Рівненській області Любов Клекотка.

Больше новостей о событиях в мире читайте на Depo.Ровно