Ровенские правоохранители наткнулись на подпольный водочный цех

Слідчими закінчено досудове розслідування

На рівненщині правоохоронці виявили підпільний цех із виготовлення горілки. Про це пише Depo.Львів з посиланням на  ГУ ДФС у Рівненській області.

Слідчими закінчено досудове розслідування по кримінальному провадженню щодо незаконного виготовлення, зберігання, збуту підроблених марок акцизного податку та незаконне виготовлення алкогольних напоїв шляхом відкриття підпільних цехів з використанням обладнання, що забезпечує масове виробництво таких товарів.

Під час  розслідування встановлено, що що підпільну діяльність з виробництва фальсифікованої горілчаної продукції, яка у подальшому реалізовувалася через мережу роздрібної торгівлі, організував 38-річний житель Львівщини.

Для незаконного виробництва горілчаного фальсифікату під ім’ям відомих українських та світових торгівельних брендів чоловік пристосував відповідне складське приміщення, використав спеціальне обладнання та підроблені марки акцизного податку

Під час проведення слідчих дій вилучено незаконно виготовлену алкогольну продукцію на суму 1,8 млн грн, а також обладнання, що забезпечує її масове виробництво, на суму 4,7 млн грн.

Больше новостей о событиях в мире читайте на Depo.Ровно

Следите за новостями в Телеграм

Подписывайтесь на нашу страницу Facebook