Жители Ровно категорически против, чтобы символом города был презерватив

Якщо це таки станеться - погрожують принести контрацептиви на сесію міської ради

У Рівному стартувало голосування за найкращий логотип міста із тих семи варіантів, якими місцеві дизайнери пропонують замінити скандальні "кільця", про це пише Depo.Львів з посиланням на Рівне вечірнє.

У фойє міського будинку культури  розмістили великі планшети, на кожному з яких є не лише логотип, але й його прикладне застосування — на одязі, на тролейбусах, на листівках, дороговказах тощо.

 

"Обирали найкращих сім з понад сотні різних варіантів. Якщо перший відбір із 100 до 28 логотипів робила група профі — дизайнерів та маркетологів, то другий відбір з 28 до 7 був уже за ширшою групою рівнян, яких можна назвати моральними авторитетами, таких як Юрій Журавель, Олександр Ірванець, Іванна Смачило, Сергій Гемберг та інші. Рівняни самі оберуть двох переможців — один визначиться по результатах голосування у МБК в парку Шевченка, другий — у онлайн-голосуванні в мережі Інтернет. Обидва варіанти разом із раніше розробленими "кільцями" буде запропоновано у березні на розгляд депутатів міської ради Рівного", — розповіла ініціатор альтернативного конкурсу Оксана Юрченко-Погореляк.

Рівняни категорично проти, щоб логотипом міста був презерватив - фото 1

Деякі рівняни, які сьогодні прийшли проголосувати, жартома обіцяють принести депутатам на сесію презервативи — якщо вони все-таки затвердять "кільця".

Проголосувати у будинку культури в парку можна у суботу, неділю та у понеділок з 10:00 ранку до 17:00. Інтернет-голосування закінчиться в середу опівночі.

Раніше ми повідомляли, що у Рівному створили інтерактивну мапу "комуністичних" вулиць.

Больше новостей о событиях в мире читайте на Depo.Ровно

Следите за новостями в Телеграм

Подписывайтесь на нашу страницу Facebook