Стало известно, у кого в Ровно зарплата самая большая

Працівники сфери охорони здоров’я та надання соціальної допомоги отримували в середньому 2 тисячі 947 гривень

Стало известно, у кого в Ровно зарплата…

Середньомісячна номінальна заробітна плата штатного працівника у січні–листопаді 2016 року у Рівному становила 4 тисячі 243 гривні. Про це пише Depo.Львів з посиланням на  Голосно.

Це майже у три рази більше розміру мінімальної заробітної плати (1 тисяча 450 гривень). Нарахування за одну відпрацьовану годину становили 31 гривню та 94 копійки.

Порівняно з аналогічним періодом 2015 року номінальна заробітна плата збільшилася на 22 відсотки, або на 775 гривень. Водночас, реальна заробітна плата (показник, який характеризує купівельну спроможність номінальної заробітної плати під впливом росту цін на товари і послуги) — лише на 7 відсотків.

Найбільш оплачуваними в області у січні–листопаді традиційно були: працівники підприємств з постачання електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря (9 тисяч 624 гривні), лісового господарства та лісозаготівель (7 тисяч 870 гривень), з виробництва електричного устаткування (7 тисяч 581 гривню), фінансової та страхової діяльності (5 тисяч 960 гривень), з виробництва хімічних речовин і хімічної продукції (5 тисяч 848 гривень).

Заробітна плата працівників соціальної сфери на 21-30 відсотків менша, ніж в середньому по Рівненській області. Працівники сфери охорони здоров’я та надання соціальної допомоги отримували в середньому 2 тисячі 947 гривень, мистецтва, спорту, розваг та відпочинку — 3 тисячі 109 гривень, освіти — 3 тисячі 344 гривень.

Найнижча заробітна плата зафіксована у працівників тимчасового розміщування й організації харчування (2 тисячі 95 гривень), надання інших видів послуг (2 тисячі 385 гривень), поштової та кур’єрської діяльності (2 тисячі 420 гривень), серед промислових видів діяльності — на підприємствах з виробництва харчових продуктів, напоїв і тютюнових виробів (3 тисячі 78 гривень), з виробництва гумових і пластмасових виробів (3 тисячі 280 гривень), з виробництва іншої продукції (3 тисячі 388 гривень).

Больше новостей о событиях в мире читайте на Depo.Ровно

Следите за новостями в Телеграм

Подписывайтесь на нашу страницу Facebook