Стало известно, какая на самом деле польза от карточки жителя Ровно

Картки рівнянина всі охочі отримають безкоштовно

Рівненський міський голова Володимир Хомко та заступник голови правління Ощадбанку Антон Тютюн підписали меморандум про запровадження карток рівнянина, про це пише Depo.Львів з посиланням на Урядовий кур'єр

Картки рівнянина виготовлятимуть за технологією й на базі соціальної банківської платіжної картки Ощадбанку. В неї вмонтують два чипи — контактний і безконтактний. Це буде муніципальний носій персональних даних, який забезпечить власникам картки доступ до електронних сервісів, пов’язаних із наданням соціальної допомоги, а в найближчому майбутньому — з багатьма іншими. Карткою рівнянина буде зручно оплачувати комунальні послуги, її користувачі матимуть знижки в торговельних мережах, закладах медицини, освіти, культури.

"Ми розпочали надзвичайно важливий для міста проект електронного врядування. Це те, що давно діє, скажімо, у країнах Балтії. Картка зробить доступнішими для містян адміністративні та соціальні послуги, надасть нам змогу розширити їх спектр та оперативніше контактувати з людьми. Сподіваюся, що представники бізнесу долучаться до програми й запропонують цікаві соціальні акції", - розповів міський голова міста Рівного Володимир Хомко. 

Ощадбанк виготовлятиме й підтримуватиме картки рівнянина всім охочим безоплатно у своїх міських відділеннях.

Больше новостей о событиях в мире читайте на Depo.Ровно