С Ровенского аэропорта можно будет летать в Польшу

Комісія Державіаслужби з розгляду питань про права на експлуатацію повітряних ліній затвердила всі документи авіакомпаній на нові маршрути

З Рівного можна буде літати у Польщу. Про це пише Depo.Львів з посиланням на РадіоТрек.

Комісія Державіаслужби з розгляду питань про права на експлуатацію повітряних ліній затвердила всі документи авіакомпаній на нові маршрути. Серед них, зокрема, є і заявка авіакомпанії Bravo Airways на регулярний міжнародний авіарейс з Рівного до Любліна.

Вже з нового року мешканці області можуть очікувати появу першого регулярного рейсу з Рівненського аеропорту.

За словами голови Рівненської ОДА Олексія Муляренка, нині рівненський аеропорт не може повноцінно приймати літаки класу Боїнг, оскільки конструкція таких літаків вимагає більшої рулійної доріжки.

"Тому ми звернулися до депутатів обласної ради та просимо в них виділити кошти на реконструкцію нашої злітної смуги, щоб розширити цю доріжку", - розповів Муляренко.

Після цієї реконструкції, переконаний голова Рівненської ОДА, кількість регулярних рейсів, а також їх напрямки значно збільшаться. Адже літаки класу Боїнг є в переважній більшості авіакомпаній, які виявили бажання співпрацювати з рівненським аеропортом.

Окрім рейсу з Рівного для компанії Bravo Airways комісія Державіаслужби затвердила також рейси з Києва до Любліна, Попраду, Рас-ель-Хайма та Тунісу. 

Больше новостей о событиях в мире читайте на Depo.Ровно

Метки: #Польша