Cуд несподівано поновив на посаді екс-голову Рівненської облради від Ляшка

Тепер у Рівненській облраді два голови

Як повідомляє Depo.Львів з посиланням на "Рівне Вечірнє", суддя Рівненського окружного адміністративного суду Андрій Сало частково задовольнив вимоги екс-голови Рівненської облради від Радикальної партії Олега Ляшка Володимира Ковальчука.

Він визнав рішення обласної ради про звільнення Володимира Ковальчука з посади голови обласної ради неправомірним та зобов’язав поновити пана Ковальчука. Втім, рішення про обрання головою Олександра Корнійчука незаконним не визнав.

Таким чином, в обласній раді складається цікава ситуація — є два голови обласної ради: Олександр Корнійчук, якого підтримує більшість депутатів, та Володимир Ковальчук, якого ця більшість місяць тому звільнила. Десять днів ще має облрада, аби подати скаргу у суд апеляційної інстанції. Втім, за словами юриста ради Едуарда Навроцького, рішення суду про поновлення Володимира Ковальчука ще мають затвердити обласні депутати на позачерговій сесії.

Володимир Ковальчук, який одразу після оголошення рішення почав обійматися із групою людей, яких радикали зібрали на його підтримку, заявив, що він нічого не знає про те, що його поновлення ще мають затвердити депутати, і назвав процедуру "видуманою та ефемерною". Зазначив, що завтра на 9-й ранку вже прийде на роботу. А щодо інших деталей, як-от про двох голів облради, додав, що розбиратимуться юристи.

Зазначимо, що юристи, які представляли інтереси обласної ради та Олександра Корнійчука, рішенням шоковані. Як зазначив пан Навроцький, вони навели всі докази, що рішення більшості депутатів обласної ради про оголошення недовіри голові було правомірним.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Рівне

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook