UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

ЦВК призначила вибори на Рівненщині і Волині

ЦВК призначила вибори в 40 об'єднаних громадах 17 областей на 29 квітня

Як повідомляє Depo.Львів, Центральна виборча комісія (ЦВК) призначила перші вибори депутатів сільських, селищних і місцевих рад, а також сільських, селищних і міських голів у 40 об'єднаних територіальних громадах 17 областей на 29 квітня. Про це сказано в повідомленні прес-служби ЦВК.

"(ЦВК) призначила на неділю, 29 квітня 2018, вибори в 40 об'єднаних територіальних громадах (4 міських, 14 селищних, 22 сільських). До їх складу увійшли 133 місцевих ради (міських - 4, селищних - 16, сільських - 113)", - сказано в ньому.

Зокрема, вибори пройдуть у 7 громадах Запорізької області, по 4 - Дніпропетровській і Харківській, по 3 - Кіровоградській, Одеській, Рівненській, по 2 - Івано-Франківській, Полтавській, Тернопільській, Хмельницькій, Чернівецькій, по 1 - Вінницькій, Волинській, Донецькій, Луганській, Сумській та Херсонській областей. Початок виборчого процесу оголошено з 10 березня.

За попередніми підрахунками, у цих виборах зможуть взяти участь більше 263 тис. людей.

Раніше пройшли перші вибори в 667 об'єднаних громадах, а після проведення цих виборів кількість виборів у громади становитиме 707. Крім того, на 29 квітня ЦВК призначив додаткові вибори депутатів 1 сільського і 4 селищних рад.

Зокрема, у Житомирській області такі вибори пройдуть у 2 селищних радах, у Запорізькій - у 1 сільській раді, у Харківській і Чернівецькій - 1 селищній раді. Початок виборчого процесу також оголошено з 10 березня.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Рівне

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook