UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Депутати Рівненської обласної ради не змогли зібратись, щоб ухвалити звернення до Зеленського

Керівники фракцій зберуться 7 жовтня й узгодять нову дату проведення сесії

Депутати Рівненської обласної ради не зм…
Депутати Рівненської обласної ради не змогли зібратись, щоб ухвалити звернення до Зеленського

Заплановане позачергове засідання 28-ї сесії обласної ради сьогодні не відбулося через відсутність необхідної кількості депутатів. У сесійній залі зареєструвалися 24 з 64 обранців. Однак ті, хто прийшов, все ж обмінялися думками щодо одного з питань порядку денного, а саме звернення Рівненської обласної ради до президента України щодо недопущення реалізації так званої "формули Штайнмайєра". Про це пише Depo.Львів з посиланням на прес-службу Рівненської облради.

Також заслухали позицію представників націоналістичних організацій - голови  обласної організації Національного корпусу Ігоря Сухого та керівника "Об’єднання добровольців" Романа Коваля.

Текст звернення до Президента України, яке ініціювали депутати фракції "Свобода" в обласній раді, зачитав керівник фракції Олександр Савчук.

Своє бачення озвучили депутати з інших фракцій, зокрема, Микола Прядун, Володимир Валявка, Богдан Файфура.

Після обговорення голова обласної ради Олександр Данильчук вніс пропозицію напрацювати узгоджений варіант звернення. Для цього запросив керівників усіх фракцій зібратися наступного понеділка, 7 жовтня. Тоді, ймовірно, стане відома дата пленарного засідання.

"Чому не сьогодні?.. Я розумію важливість цього питання з уваги на суспільний резонанс! Тому і підписав розпорядження про скликання позачергової сесії. Однак вона не відбулася. Водночас, переконаний, ми з колегами дійдемо до узгодженого варіанту. Однак як голова ради та голова комісії з питань транскордонного співробітництва зараз я повинен їхати до Житомира на Другий форум регіонів за участі президентів України та Білорусі", - пояснив журналістам своє рішення Олександр Данильчук.

Він також додав, що зібратися необхідно якнайшвидше ще й заради низки інших важливих питань, які сьогодні також не вдалося розглянути.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Рівне

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook