UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

На мисливських угіддях у Рівненській області зареєстрували АЧС

Державна служба з питань безпеки харчових продуктів і захисту споживачів зафіксувала захворювання на африканську чуму свиней на території мисливських угідь у Рівненській області

Як повідомляє Depo.Львів, державна служба з питань безпеки харчових продуктів і захисту споживачів зафіксувала захворювання на африканську чуму свиней на території мисливських угідь у Рівненській області.

Про це сказано в повідомленні Головного управління Держпродспоживслужби в Рівненській області, передають Українські Новини.

Зазначається, що на території мисливських угідь "Сопачів-Гута" (Володимирецький район), "Трофей" (Млинівський район) і "Либідь" (Костопільський район) було проведено відстріл диких свиней.

"Відповідно до звіту про результати дослідження патологічного матеріалу Львівської обласної державної лабораторії ветеринарної медицини від 13 січня 2018 року в чотирьох тушах відстріляних диких свиней із трьох мисливських господарств Рівненської області виявлено вірус африканської чуми свиней", - сказано в повідомленні.

На сьогодні проводяться заходи щодо локалізації й недопущення поширення збудника АЧС.

Також у мисливських угіддях мисливських господарств створені групи і проводиться дослідження й обходи з метою виявлення трупів диких свиней та їхнього знищення.

В 2012 році було зареєстровано перший випадок захворювання в Україні, в 2014 році - 16 випадків, у 2015 - 40 випадків, у 2016 - 91 випадок. Вакцини для боротьби з цим вірусом не існує.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Рівне

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook