UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Підприємці Рівненщини можуть отримати фінансову підтримку на свої проекти

Прийом документів здійснюється департаментом економічного розвитку і торгівлі облдержадміністрації до 30 червня 2020 року

На Рівненщині розпочали приймати документи на конкурс проектів суб’єктів малого і середнього підприємництва області. На їх втілення буде надана фінансова підтримка з обласного бюджету на 2020 рік. Про це пише Depo.Рівне з посиланням на прес-службу Рівненської ОДА.

Зокрема, частково відшкодують відсотки за банківськими кредитами, які бізнесмени взяли на реалізацію власних ініціатив.

Право на одержання часткового відшкодування відсоткових ставок за кредитами (позиками) банків, передбачених в обласному бюджеті відповідно до Програми, за рішенням конкурсної комісії може надаватись суб’єктам малого і середнього підприємництва, які розробили або реалізують проект, який передбачає: впровадження енергозберігаючих та екологічно чистих технологій; модернізацію, оновлення та придбання основних фондів для розширення та збільшення обсягів виробництва товарів (надання послуг, виконання робіт), отримали цільовий кредит в банку для реалізації проекту.

Прийом документів здійснюється департаментом економічного розвитку і торгівлі облдержадміністрації до 30 червня 2020 року.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Рівне

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"