Поновлений на посаді екс-голова Рівненської облради від Ляшка не прийшов на роботу

Жоден з голів Рівненської облради на роботі сьогодні так і не з’явився

Сьогодні жоден із голів Рівненської облради не з’явився на роботі, про це пише Depo.Львів з посиланням на РадіоТрек.

Рівненський окружний адміністративний суд визнав рішення Рівненської облради про звільнення Володимира Ковальчука з посади голови незаконним, а самого "радикала" постановив поновити на посаді.

Проте, ні чинний голова Олександр Корнійчук, ні поновлений екс-очільник облради Ковальчук сьогодні на роботу вчасно не прийшли.

Начальник відділу юридичного забезпечення та кадрової роботи виконавчого апарату облради Богдан Гречко  повідомив, що з облради до суду було подано заяву з проханням роз’яснити судове рішення. Доки цього не станеться, жодних змін у керівництві облради не відбуватиметься. 

"На даний час Рівненська обласна рада хоче знати, яким чином вона має виконувати дане рішення суду. Згідно Кодексу законів про працю роботодавець повинен видати наказ, розпорядження, рішення про поновлення працівника на посаді. В даному випадку ми говоримо про те, що роботодавцем є Рівненська обласна рада. Питання про його поновлення має бути вирішене Облрадою. Іншого варіанту, іншого шляху, згідно Закону, немає", - розповів Гречко. 

Також Богдан Гречко додав, що юристи облради хочуть побачити повний текст судового рішення, аби підготувати апеляційну скаргу до Житомирського апеляційного суду та оскаржити поновлення Володимира Ковальчука на посаді. До того часу, запевняє юрист, є лише один легітимний голова облради – Олександр Корнійчук.

Раніше ми повідомляли, що суд несподівано поновив на посаді екс-голову Рівненської облради від Ляшка.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Рівне

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook