UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Правоохоронці вилучили 150 кг бурштину в Рівненській області

У рамках відкритого кримінального провадження правоохоронці разом із прокуратурою області провели санкціонований обшук на території промислового комплексу

Як повідомляє Depo.Львів, правоохоронці 15 листопада виявили підпільний цех із переробки бурштину і вилучили 150 кг сирцю в Рівненській області. Про це сказано в повідомленні відділу комунікації поліції Рівненської області.

Відповідно до нього, у цьому цеху обробляли каміння бурштину і виготовляли прикраси, картини й інші вироби.

"У рамках відкритого кримінального провадження правоохоронці разом із прокуратурою області провели санкціонований обшук на території промислового комплексу. Приміщення під підприємство орендував громадянин Туреччини, обладнав його в підпільний цех, що близько року займався переробкою каміння і виготовленням виробів із "сонячного" каменю. На підприємстві працювали 5 жительок Рівненської області", - цитує відділ комунікацій слова заступника начальника Головного управління Національної поліції в Рівненській області Сергія Волкова.

Під час обшуку поліцейські вилучили п'ять верстатів для обробки каміння, 260 готових виробів і близько 150 кг бурштину-сирцю. За попередньою інформацією, цех працював на експорт виробів у Китай, Таїланд і Туреччину.

Під час досудового розслідування поліцейські проводять пошукові заходи щодо встановлення каналів поставки каміння.

Нагадаємо, нелегальні бурштинокопачі з Рівненщини похизувалися унікальними трофеями.

Як нелегальні бурштинокопачі приймають грязеві ванни. З'явилося неймовірне фото нічного видобутку бурштину

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Рівне

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook