ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Прокуратура Рівненщини виконала 49 запитів про міжнародне співробітництво

Прокуратура Рівненської області забезпечує належну організацію роботи у галузі міжнародного співробітництва і правової допомоги у кримінальних провадженнях

Depo.Рівне
12 січня 2018 13:58
ФОТО: depo.ua

Як повідомляє Depo.Львів, прокуратура Рівненської області забезпечує належну організацію роботи у галузі міжнародного співробітництва і правової допомоги у кримінальних провадженнях.

Для цього проведено результативні заходи та виконано зобов'язання України перед міжнародними інституціями у питаннях екстрадиції, наданні правової допомоги, розслідуванні кримінальних проваджень, що надійшли в порядку кримінального переслідування до правоохоронних органів Рівненської області.

Зокрема, прокуратурою Рівненщини упродовж 2017 року організовано виконання 49 запитів іноземних держав про міжнародне співробітництво під час кримінального провадження.

До іноземних компетентних установ прокуратура області скерувала 17 запитів правоохоронних органів регіону про міжнародну правову допомогу. Зокрема, запити щодо виконання процесуальних дій скеровувалися до Грузії, Республіки Білорусь, Чеської, Угорської, Польської та Французької Республік.

Від компетентних органів іноземних держав для подальшого кримінального переслідування надійшло 3 кримінальні провадження.

В порядку екстрадиції прокуратурою Рівненської області передано до іноземної держави (Республіка Білорусь) 1 громадянина, ще 1 особу за результатами екстрадиційної перевірки передано іноземною державою (Арабська Республіка Єгипет) правоохоронним органам області для притягнення до кримінальної відповідальності.

Керівництвом прокуратури області налагоджено належну взаємодію з представниками Спеціальної моніторингової місії Організації з безпеки і співробітництва в Європі (ОБСЄ) в Україні, з якими проведено робочу зустріч.

Нагадаємо, на Львівщині судитимуть акушер-гінеколога.

Більше новини про життя Рівненщини та Львівщини читайте на Depo.Львів