UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Рівненщину накрила небезпечна інфекція

В області зафіксували 85 випадків сальмонельозу

Як повідомляє Depo.Львів з посиланням на ТакеІнфо, за 6 місяців поточного року по Рівненській області зареєстровано 1067 випадків гастроентероколітів та 85 випадків сальмонельозу.

Найбільш вразлива група населення це діти до 18 років (819) ,що складає 76,85 від загальної кількості. 53,4% це неорганізоване дитинство, діти ДНЗ та школярі-14,3 та 8,43%.

Кишкові інфекції – група інфекцій, що викликає захворювання шлунково-кишкового тракту з клінічними проявами, як підвищення температури тіла, пронос, блювання. Сприйнятливість людей до кишкових захворювань досить висока. Шляхами передачі інфекції у дітей раннього віку є контактно-побутовий, у дітей старшого віку та дорослих — харчовий та водний. Для кишкових інфекцій бактеріальної етіології (дизентерія, сальмонельоз ін.) характерний літньо-осінній період зростання рівня захворюваності. Це пов'язано з активізацією шляхів передачі інфекції, зі сприятливими умовами для зберігання і розмноження збудників у зовнішньому середовищі, змінами в організмі людини, а саме зниження його реактивності під впливом сонячних променів, відпочинок на природі тощо.

Хвороба проявляється не відразу, а після інкубаційного періоду. При різних кишкових інфекціях він відрізняється, але в середньому становить від кількох годин до 5 діб. Наприкінці прихованого періоду може з'явитися нездужання, слабкість, головний біль, відсутність апетиту. Потім починають проявлятися характерні ознаки захворювання: нудота, блювання, болі в животі, рідкі випорожнення, інколи з домішками слизу і крові, підвищення температури.

Нагадаємо, у Рівному на чоловіка накинувся скажений кажан.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Рівне

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook