Рівненщину атакують вовки

З’явилися вовки навіть у тих районах Рівненщини, де раніше їх взагалі ніколи не фіксували

Рівненщину атакують вовки…

На Рівненщині побільшало вовків, про це пише Depo.Львів з посиланням на Рівне вечірнє.

Якщо впродовж останнього двадцятиліття в області відстрілювали щорічно в середнього по 10-15 вовків, то в мисливському сезоні 2015-2016 років було добуто 48 тварин.

За словами головного мисливствознавця Рівненського обласного управління лісового та мисливського господарства Миколи Яцика, найбільше вовків живе в лісах Дубровицького та Рокитнівського районів, у минулих сезонах там добували по 12-15 тварин. Цьогоріч же там налічується ще 40 вовків.

У інших районах області також збільшилася їх кількість. Зокрема, в мисливських угіддях військового товариства мисливців і рибалок (поблизу полігону) за сезон здобули 10 голів, тоді як в попередні роки лише 2-3. Окрім того, з’явилися вовки навіть в тих районах Рівненщини, де раніше їх взагалі не фіксували: в Здолбунівському та Острозькому.

Причини збільшення популяції вовків на Рівненщині різні. Серед головних -  поліпшення кормової бази, адже у лісах помітно побільшало копитних тварин. Крім того, у минулі малосніжні зими важко було вистежувати вовків, щоб добути. А ще, не відкидається й те, що великі пожежі у весняно-літній період минулого року в Чорнобильській зоні та Київській області вигнали хижаків із тих місць у багаті на корм ліси Рівненщини.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Рівне

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook