UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Стало відомо, за скільки ремонтуватимуть розбиті рівненські дороги

Рівненщина отримає з бюджету кошти на ремонту доріг – пропорційно до протяжності доріг, які знаходяться на утриманні Рівненської облдержадміністрації

Стало відомо, за скільки ремонтуватимуть…

Як повідомляє Depo.Львів з посиланням на РадіоТрек, у 2018 році для ремонту 3142 км місцевих доріг Рівненщина отримає 320 мільйонів гривень.

Рівненщина отримає з бюджету кошти на ремонту доріг – пропорційно до протяжності доріг, які знаходяться на утриманні Рівненської облдержадміністрації. Такі зміни наберуть сили у січні 2018 року, у зв'язку із впровадження реформи децентралізації. Дороги місцевого значення будуть передані з Державного агентства автомобільних доріг України до управління обласних державних адміністрацій.

У січні 2018 року Служба автомобільних доріг в Рівненській області передасть на баланс Рівненської облдержадміністрації 3142 км доріг місцевого значення. З них 2290 км – обласного значення та 851 км - районного. На балансі Служби залишається – 2004 км автошляхів, з яких: 360 км – дороги міжнародного значення; 26,7 км – національного; 377,3 – регіонального; 1240,1 – територіального.

Раніше Depo.Львів повідомляв про те, як на Рівненщині прилипає до коліс дорога за 12 млн грн (ФОТО).

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Рівне

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook