Студентки заявили про сексуальні домагання від почесного громадянина Рівного (ВІДЕО)

Про факти домагань розповіли 13 студенток і випускниць кафедри, а також колишня викладачка університету

Студентки заявили про сексуальні домаган…

Як повідомляє Depo.Львів з посиланням на "Слідство.Інфо", студентки Рівненського державного гуманітарного університету звинуватили завідувача кафедри хореографії 70-річного професора Володимира Годовського в сексуальних домаганнях.

Про факти домагань розповіли 13 студенток і випускниць кафедри, а також колишня викладачка університету.

Як йдеться в сюжеті, Годовський, як завідувач кафедри від 1999 року, обіцяв студенткам в обмін на послуги інтимного характеру платити за гуртожиток, влаштувати на роботу, вирішити проблеми з навчанням.

За словами однієї з випускниць, Годовський обіцяв їй, що поселить у гуртожиток, буде надавати їй протекцію і влаштує на державну форму навчання, а під час особистої зустрічі торкався її, цілував груди і вухо.При цьому інші випускниці стверджують, що в деяких випадках професор відверто пропонував секс.

Інтимні стосунки Годовський нібито пропонував і колишній викладачці РДГУ Аллі Геккель. Після 13 років роботи в закладі вона звільнилася, тому що відмовлялася підписувати відомості з оцінками студентів, яких не бачила на заняттях, і через домагання Годовського. Геккель стверджує, що скаржилася на завкафедрою ректорові університету Руслану Постоловському, але він це заперечив.

Дівчата зізналися, що не заявляли про сексуальні домагання з боку Годовського в правоохоронні органи через сором та страх втратити роботу чи бути відрахованими з університету.

При цьому сам професор домагання заперечує і заявляє, що в його 70 років він уже нібито сексуально "неспроможний".

Професор Годовський є почесним громадянином Рівного.

Як повідомляв Depo.Львів, у Львові на "гарячому" затримали педофіла, який розбещував хлопчика.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Рівне

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook