UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

У Рівному на Пагорбі Слави хочуть масово смажити шашлики

Бюджет на реалізацію пропозиції становить 1 млн 245 тис. грн

У Рівному на Пагорбі Слави хочуть масово…

Як повідомляє Depo.Львів з посиланням на ЧаРівне, проект створення зони сімейного відпочинку та барбекю в парку на Пагорбі Слави у Рівному подано на розгляд бюджету міських ініціатив.

Авторка пропозиції - Людмила Піліпака.

Проект передбачає облаштування місця тихого сімейного відпочинку в парку на Пагорбі Слави з можливістю посмажити шашлики, невиїжджаючи за місто.

Як зазначає Людмила Піліпака, парк на Пагорбі Слави є єдиним доступним місцем відпочинку для мешканців східної частини міста Рівне, при чому недостатньо обладнаним.

"Студентами НУВГП спеціальності Міське будівництво та господарство розроблено проект повної реконструкції парку на Пагорбі Слави із заміною покриття алей, влаштуванням нових доріжок, велодоріжок, облаштуванням каскаду фонтанів по головній алеї та будівництвом музею на найвищій точці парку. Звісно, такий масштабний проект потребує великих капіталовкладень та не одного року на реалізацію. Кошторис Громадського бюджету Рівного не передбачає таких витрат, тому пропонується почати реконструкцію парку зі створення зони для барбекю на вході в парк з вулиці Костромської. Рівняни з самого початку існування парку на Пагорбі Слави виходили туди позасмагати та посмажити шашлики. Відомих обладнаних місць саме для шашлику у місті лише чотири: зоопарк, Басів Кут, база відпочинку, що поблизу "Рівнехолоду" на Млинівській та козацький табір на Млинівській, 24," - йдеться у проекті.

Облаштування зони для барбекю передбачає: встановлення мангалів, альтанок, смітників; влаштування освітлення; прибирання території з викорчуванням аварійних дерев та покращенням газонів; встановлення туалету з підведенням інженерних мереж.

Бюджет на реалізацію пропозиції становить 1 млн 245 тис. грн.

Як повідомляв Depo.Львів, закохані сходять з розуму у "Тунелі кохання" на Рівненщині.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Рівне

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook