UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

У Рівному прокурори повернули місту майно

На виконання рішення суду за позовом прокурора фактично повернуто територіальній громаді Рівного об'єкт нерухомості вартістю понад 850 тис. грн

Як повідомляє Depo.Львів, за реагування Рівненської місцевої прокуратури територіальній громаді м. Рівне реально повернуто об'єкт комунальної власності – приміщення загальною площею 211,6 кв м, вартістю понад 850 тис грн.

Йдеться про нежитлове приміщення, яке розташоване в обласному центрі по вул. Гур'єва та яке було надане Рівненською міською радою у користування суб'єкту господарювання.

Прокурори з'ясували, що користування майном орендар здійснював у порушення вимог чинного законодавства, що стало підставою для захисту Рівненською місцевою прокуратурою державних інтересів та пред'явлення до суду позову про розірвання договору оренди й повернення комунального майна, а також стягнення заборгованості за даним договором.

Рішенням Господарського суду Рівненської області від 06.11.2017 підтримано законну позицію прокуратури та задоволено позов у повному обсязі.

Як результат –державним виконавцем судове рішення виконано, а об'єкт комунальної власності фактично повернуто Рівненській міській раді.

Нагадаємо, за що львівський прокурор отримав 73,7 тис. гривень.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Рівне

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook