UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

У Рівному реконструюють унікальне підземелля

Передбачено поетапне проведення робіт

Як повідомляє Depo.Львів з посиланням на RvNews, у Рівному планують провести реконструкцію підземелля садиби "На гірці" й створити туристичну атракцію світового рівня – найдревніший збережений і відреставрований об'єкт.

Передбачено поетапне проведення робіт. У першій черзі заплановано обкопування об'єкта, консерваційні, реставраційні роботи, створення захисного саркофагу та відкриття первинного доступу до підземних споруд через тимчасовий засклений тамбур (на наступному етапі він демонтується).

Створення ж повноцінного туристичного об'єкта передбачено другою-третьою чергою робіт, коли буде облаштовано постійний туристичний павільйон над підземеллями з умовами прийому туристів та невеликою фаховою експозицією.

У результаті через так зване "археологічне вікно" рівняни й гості міста матимуть можливість пізнавати історію землі, на якій перебувають, візуально.

У такий спосіб Рівне зможе показати світу свою найдревнішу збережену та відреставровану археологічну пам'ятку – "родзинку" світового рівня.

Як переконані автори проекту, після виконання усіх трьох черг реконструкції туристичний об'єкт "На гірці" змінить погляд на історію міста, позитивно вплине на подальші науково-пошукові роботи в парку Шевченка й інших незабудованих місцях.

Як повідомляв Depo.Львів, у Рівному виявили стародавній підземний ресторан (ФОТО).

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Рівне

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook