UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

У Рівному зима розпочнеться з джазу

З 7 по 10 грудня у місті пройде XVІІ міжнародний джазовий фестиваль Jazz Bez

Як повідомляє Depo.Львів, у Рівному джаз лунатиме два дні: 7 грудня у барі Jazz & Blues виступить Michał Martyniuk Group feat. Jakub Skowronski (POL), 10 грудня у міському Будинку культури гратимуть переможці цьогорічного фестивалю Jazz nad Odrą Adam Jarzmik Quintet (POL) та патріархи української джазової сцени Dzyga Jazz Quartet.

Музика проекту Michał Martyniuk Group feat. Jakub Skowronski поєднує елементи традиційного американського джазу зі свіжими тенденціями сучасної європейської музики. Міхал Мартинюк народився в Щецині. Останні 10 років прожив у Новій Зеландії, де навчався джазу та грав з відомими новозеландськими та австралійськими музикантами.

Польський проект Adam Jarzmik Quintet виник 2015 року в Катовіце. Гурт презентує авторську музику, створену композитором Адамом Яжміком. Крім власних творів, Adam Jarzmik Quintet грає безсмертні джазові стандарти у нових музичних формах.

Українські Dzyga Jazz Quartet почали грати джаз ще в далеких 60-их минулого століття, незважаючи на тогочасний ідеологічний контроль. Варто зауважити, що Dzyga Jazz Quartet – це не просто зірки східноєвропейського джазу, а ще не менш успішні фахівці в медицині, фізиці, математиці та малярстві.

Загалом Jazz Bez триватиме 10 днів на майданчиках Києва, Харкова, Тернополя, Луцька, Рівного, Івано-Франківська, Ужгорода та польських Варшави, Вроцлава, Перемишля, Любліна, Білостока. У рамках фестивалю відбудеться 87 концертів, в яких візьме участь понад 60 музикантів із США, Канади, Австралії, Люксембургу, Данії, Німеччини, Угорщини, Польщі та України.

Захід у Рівному відбудеться за сприяння Генерального Консульства Республіки Польща в Луцьку і Польського Інституту. Європейський джаз традиційно презентуватимуть джазовий клуб "ДжЕм" (Рівне) та творче об'єднання "Дзиґа" (Львів).

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Рівне

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook