Діти із прифронтових районів Сходу відпочивають на Рівненщині

На Рівненщині відпочивають діти з районів проведення АТО

Як розповіла заступник голови Рівненської облдержадміністрації Світлана Богатирчук-Кривко, в оздоровчому закладі "Електронік" зараз перебуває 23 дітей із Красногорівки Донецької області. Про це повідомляє Depo.Львів.

"Сьогодні ми зустрічаємо ще 54 дитини із міста Попасна, що на Луганщині. Вони відпочиватимуть в санаторно-оздоровчому комплексі "Сигнал", - повідомила Світлана Богатирчук-Кривко.

За словами заступника голови облдержадміністрації, Рівненщина вже декілька років поспіль приймає дітей з східних областей України. Відпочинок організовано за сприяння Рівненської ОДА та за кошти обласного бюджету.

"На жаль, вже три роки це пов’язано із війною. Впевнена, що крім відпочинку та якісного харчування діти отримають багато гарних вражень та позитивних емоцій. Адже вони не тільки познайомляться зі своїми ровесниками із Рівненщини, а й довідаються про історію, традиції та звичаї нашого краю", - зазначила Світлана Богатирчук-Кривко

Відпочиваючі перебуватимуть у таборах упродовж двох тижнів.

Під час гостин для дітей проводитимуть ознайомчі екскурсії культурними пам’ятками Рівненщини, розважальні та спортивні заходи.

Загалом упродовж липня-серпня у цих оздоровчих закладах Рівненщини планується відпочинок більше півтори сотні дітей з районів проведення АТО.

Больше новостей о событиях в мире читайте на Depo.Ровно