Люди Ляшко лишают учеников Острога денег

На Рівненщині студенти та викладачі ПТУ через нардепів-радикалів можуть залишитися без стипендій і зарплати

Як повідомляє Depo.Львв, з посиланням на прес-групу "Медіа-центр" більше трьох місяців студенти та викладачі Острозького вищого професійного училища не отримують заробітної плати. Вирішити цю проблеми мають депутати Рівненської обласної ради, які 17 червня зібралися на сесію. Облрада має ухвалити зміни до бюджету області та виділити кошти для погашення заборгованості.

Ухвалюючи Закон України "Про державний бюджет на 2016 рік" депутати Верховної ради вирішили не виділяти кошти на утримання закладів професійної освіти. Вони зобов’язали місцеві органи влади або реорганізувати такі заклади, або утримувати їх за рахунок місцевих бюджетів. Таким чином в переважній більшості районів нашої області саме місцеві ради в своїх бюджетах передбачили кошти на заробітну плату, стипендію та сплату комунальних платежів місцевим ПТУ.

Однак Острозька міська рада, зіславшись на недостатню кількість коштів в бюджеті, відмовилася фінансувати Острозьке вище професійне училище в повному обсязі. Після тривалих вмовлянь керівництва області депутати Острозької міської ради таки виділили 500 тисяч для часткового погашення заборгованості, однак цих коштів вистачило лише на два місяці роботи закладу. Таким чином з березня 2016 року ані викладачі, ані студенти закладу заробітних плат чи стипендій не отримували.

Втрутитися в ситуацію вирішили на обласному рівні. На сесію обласної ради, внесено проект змін до бюджету області, з якого, за ініціативи обласного управління освіти, передбачається виділити більше мільйона гривень для погашення заборгованості.

Однак дане рішення опинилося під загрозою, бо сесію зривають представники Ляшка. Адже на ній депутати обласної ради планують відмовити у поновлені на посаді голови обласної ради представнику Радикальної партії Володимиру Ковальчуку.

Больше новостей о событиях в мире читайте на Depo.Ровно

Метки: #Ляшко