Ровенская область начала охоту на псевдо-переселенцев

Виплати вже призупинено трьом "переселенцям"

Ровенская область начала охоту на псевдо…

На Рівненщині будуть ретельніше перевіряти переселенців – чи дійсно вони мають право на отримання соцвиплат. Про це повідомляє Depo.Львів з посиланням на прес-службу Рівненської ОДА.

Це стосується тих внутрішньо переміщених осіб, які звертаються за допомогою вперше, та кому виплати було припинено. Разом з тим, щопівроку в усіх переселенців перевірятимуть матеріально-побутові умови.

Заступник голови Рівненської ОДА Ігор Тимошенко повідомив, що на Рівненщині посилили контроль за виплатою пенсій та адресної допомоги вимушено переміщеним особам. За інформацією обласного Управління СБУ, виплати вже призупинено трьом переселенцям.

Як зазначив Павло Розенко, численні перевірки фактів зловживань, які були виявлені і Службою безпеки України, і у ході верифікації, яку проводять Мінсоцполітики, Мінфін та Пенсійний фонд, свідчать про те, що часто соцвиплати потрапляють не справжнім переселенцям, а тим, хто через різноманітні схеми оформили їх. Кошти повинні отримувати люди, які справді змушені були покинути свої домівки.
Нагадаємо, в Рівненській області проживає 3346 внутрішньо переміщених осіб, які приїхали з Криму та Донбасу, з них - 903 дитини. На обліку перебувають та отримають щомісячну адресну допомогу 3168 переселенців. З початку року їм виплатили 6,3 мільйони гривень.

Больше новостей о событиях в мире читайте на Depo.Ровно

Следите за новостями в Телеграм

Подписывайтесь на нашу страницу Facebook