Стало известно, как будут "выбивать" долги с жителей Ровно

Створення у будинку ОСББ не означає автоматичне списання боргів перед ЖЕКом

Начальника ЖКМ "Західне" Микола Тарасюк розповів, як забиратимуть борги рівнян за квартплату. Про це пише Depo.Львів з посиланням на Ерве.

За словами Тарасюка, якщо хтось не платив квартирної плати місяцями, а то й роками – то створення у його будинку ОСББ не означає автоматичне списання таких боргів перед ЖЕКом. 

"Ми за електроенергію для "Рівнеобленерго", за ліфти і так далі вже заплатили, а мешканці нам ще винні. Є ж такі, які дозволяють собі просто не платити, а ЖКП сплачувало тому ж самому "Рівнеобленерго" щомісяця копійка в копійку, бо вони ж нас не питали, чи Іван, Степан чи Петро заплатив. І це якраз та сума, яку ми маємо забрати і ми її однозначно заберемо, навіть якщо буде організовано ОСББ. Бо хтось три чи чотири роки задоволено жив, користувався всіма благами, двірник прибирав – а він квартплату не платив. Ці гроші будуть забрані, однозначно. Є юридичні фірми, які готові взяти на себе функції подачі до суду і доведення справ до виконавчих проваджень, тобто до описування майна і так далі", - заявив Микола Тарасюк.

Больше новостей о событиях в мире читайте на Depo.Ровно

Следите за новостями в Телеграм

Подписывайтесь на нашу страницу Facebook