В Ровенском зоопарке массово умирают животные

Це трапилось у місті Дубровиця

На Рівненщині власник зоопарку залишив звірів напризволяще і зник, а голодні тварини стали помирати, про це пише Depo.Львів з посиланням на Рівне вечірнє.

Одна з мешканок Дубровиці звернулась у поліцію з проханням перевірити умови проживання тварин в пересувному зоопарку, який розташовувся на вулиці Воробинській ще з 22 грудня минулого року.

У рівненському зоопарку масово вмирають тварини - фото 1

Голодних тварин стали підгодовувати мешканці міста. Нікого з працівників зоопарку поліція не знайшла.

У рівненському зоопарку масово вмирають тварини - фото 2

Побачили лише тварин, які перебували в жахливих умовах. Тепер у них немає їжі, деякі з них взагалі виснажені, а в клітках брудно і смердить. Крім того, декілька тварин вже загинули. Померли кабан, лама та в’єтнамська свинка.

У рівненському зоопарку масово вмирають тварини - фото 3

Як з’ясували правоохоронці, за тваринами ніхто не доглядає, де перебуває власник зоопарку і хто він — також невідомо. Нібито, він поїхав у Росію, а сторож, який мав доглядати за тваринами, зник з робочого місця. Дві ведмеді, рись, вовк, коза, лисиці виснажені.

Вирішується питання з місцевою владою, що надалі робити з тваринами, як їх лікувати та доглядати за ними. За фактом жорстокого поводження з тваринами, правоохоронцями відкрито кримінальне провадження за частиною 1 статті 299 Кримінального кодексу України.

Больше новостей о событиях в мире читайте на Depo.Ровно

Следите за новостями в Телеграм

Подписывайтесь на нашу страницу Facebook