В Ровно появился третий председатель облсовета. Теперь еще и от Тимошенко

Депутати облради планують визначитися з тим, хто з трьох керуватиме ними, аж 17 червня

В Ровно появился третий председатель обл…

Як повідомляє Depo.Львів, з посиланням на "Рівне вечірнє", депутати Рівненської облради планують визначитися з тим, хто керуватиме ними, аж 17 червня.Депутати вирішили, що найкраще, щоб до 16 червня Олександр Корнійчук пішов у відпустку, а на 17 червня, коли буде сесія, написав заяву, що не буде вести засідання через конфлікт інтересів. Виконуватиме обов'язки перший заступник Микола Драганчук ("Батьківщина").

Представники Радикальної партії Оксана Лозова та Сергій Свисталюк за таку рекомендацію не проголосували. Пан Свисталюк додав, що поки що вони чекають повного тексту постанови Житомирського апеляційного адміністративного суду, а далі думатимуть, як діяти.

Олександр Корнійчук зазначив, що погоджується з президією. До сесії ключі від сейфа з печаткою будуть у Миколи Драганчука, а правоохоронців попросять охороняти третій поверх облради, щоб там знову не було конфліктів.

Виникла дискусія, як на сесії голосувати за поновлення і звільнення Володимира Ковальчука і Олександра Корнійчука. "Свободівець" Олександр Савчук наполягав, що спершу потрібно звільнити Олександра Корнійчука і додав, що ухиляння від цього нагадує дії регіоналів.

Сергій Свисталюк мав претензії до проекту рішення Богдана Файфури, в якому йдеться одразу і про поновлення, і про звільнення. За словами пана Свисталюка, не може йтися про це в одному рішенні. Богдан Файфура зазначив, що до сесії на комісіях ще можна внести зміни. Тим більше, що є окремий проект рішення про поновлення Ковальчука.

Щодо проекту про звільнення Олександра Корнійчука, то пан Файфура заявив, що це для чистоти експерименту.

Раніше ми писали про те, чи відростить Рівненська облрада "третю голову".

19 травня Житомирський апеляційний адміністративний суд залишив у силі рішення Рівненського суду про поновлення Ковальчука на посаді голови Рівненської обласної ради. Тож після кількох тижнів тиші в обласній раді відновлюється боротьба за крісло. Як поновлений судом Ковальчук збирається поновитися фактично, поки незрозуміло.

Больше новостей о событиях в мире читайте на Depo.Ровно

Все новости на одном канале в Google News

Следите за новостями в Телеграм

Подписывайтесь на нашу страницу Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"