Адміністрація президента перевірить рівненського губернатора

Райнін створив комісію для вивчення виконання Рівненською обладміністрацією доручень Порошенка

Голова Адміністрації президента Ігор Райнін створив комісію для вивчення діяльності Рівненської обласної державної адміністрації й районних державних адміністрацій області, у тому числі на предмет виконання доручень глави держави.

Про це сказано в повідомленні прес-служби президента, пише Depo.Львів.

"Відповідно до розпорядження голови АПУ, створено комісію з поглибленого вивчення діяльності Рівненської обласної державної адміністрації, районних державних адміністрацій Рівненської області щодо забезпечення виконання на відповідній території актів і доручень президента України, взаємодії з територіальними органами центральних органів виконавчої влади в частині виконання завдань, визначених актами й дорученнями президента України", - сказано в ньому.

Розпорядженням Райніна затверджено персональний склад комісії, а її головою призначений керівник головного контрольного департаменту Адміністрації Андрій Девко.

Комісії доручено вивчити діяльність відповідних адміністрацій з 3 по 14 квітня й за результатами надати відповідні висновки й пропозиції.

Рраніше Порошенко доручив Райніну провести в 2017 році поглиблене вивчання діяльності 6 обладміністрацій на предмет виконання актів і доручень глави держави, взаємодії з територіальними органами центральних органів виконавчої влади щодо виконання певних актів і доручень президента.

Йдеться про держадміністрації Волинської, Івано-Франківської, Одеської, Рівненської, Сумської й Черкаської областей, а також райадміністрації відповідних областей.

Раніше ми писали як рівненський губернатор з великого кохання одружився з вагітною жінкою.

Що потрібно знати про нового губернатора Рівненщини.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Рівне

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook