Архієпископ Рівненський і Острозький Іларіон звернувся до бурштинокопачів

Попросив не нищити людські душі

Архієпископ Рівненський і Острозький Іла…

Як повідомляє Depo.Львів, архієпископ Рівненський і Острозький Іларіон звернувся до мешканців Рівненщини з приводу бурштинового свавілля.

За словами архієпископа Іларіона,  багатостраждальна Поліська земля раніше не знала такого варварського винищення природи руками людей, які невтомно, незважаючи ні на свято, ні на будень нещадно знищують неоціненне багатство рідного краю.

"Сьогодні бурштинова лихоманка поглинула тисячі людей, в яких жага легко і швидко збагатитись поширюєтьсь, як страшна епідемія. Але тимчасові, на перший погляд, легкі заробітки, вже мають свої наслідки, оскільки спричиняють пиятику, розпусту та злочинні дії і, найстрашніше, що на цих негативних прикладах вчаться діти. Таким чином нівелюються справжні людські цінності і нищаться не лише природні багатства, а й людські душі", - йдеться у зверненні.

Архієпископ Рівненський і Острозький Іларіон звертаюсь до всіх, кому не байдужа доля майбутніх поколінь із словами заклику про припинення цього незаконного свавілля.

"Пам'ятаймо, що корисні копалини не безкінечні і мають давати користь не для певних осіб, які порушуючи Заповідь Божу "Не кради", незаконно збагачуються, а для всієї Держави. Яка користь людині, якщо вона здобуде весь світ, а душу свою занапастить?" - йдеться у зверненні архієпископа. 

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Рівне

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook