На Рівненщині люди занепокоєнні скупченням бронетехніки

БРДМи не будуть використовуватися проти нелегальних бурштинокопачів

На Рівненщині люди занепокоєнні скупченн…

Як повідомляє Depo.Львів з посиланням на ЧаРівне, на територію пункту патрульної поліції в Сарнах Рівненської області зігнали БРДМи.

Бронетехніку також бачили вчора в Рівному. Місцеві мешканці припускали, що вона поїде у північні райони для заспокоювання нелегальних копачів бурштину.

Проте, за словами начальника Головного управління Нацполіці у Рівненській області Сергія Князєва, ця техніка буде використовуватися для захисту суверенітету країни.

"Це техніка, яка належить ГУНП у Рівненській області. Під час подій 14-го року саме рівненська поліція закривала дорогу з Дебальцевого, якою виходила наша армія. Техніка була в досить нефункціональному стані. Протягом 16-го та початку 17-го року ми зреалізували цей проект, привели її у бойовий стан. Не просто пофарбували, а привели у функціональний стан, вона їздить, стріляє. На кожен з цих бронеавтомобілів ми отримали сучасне озброєння, тобто є відповідна кількість кулеметів та набоїв. Тепер буде короткий навчальний процес на Рівненському полігоні – думаю, домовимося з Міністерством оборони, і будемо готові виконувати не тільки поліцейські, але й бойові функції, якщо буде загострення на фронті і будуть потрібні сили поліції. Це ми не устрашаємо громаду, а показуємо, що вкладаємо свої думки та працю в ту техніку, яка нам залишилася в надбання від попередників. До речі, все робоче, тільки що заводили", - розповів Князєв.

За його словами, ця техніка не буде використовуватися проти нелегальних бурштинокопачів.

На Рівненщину можуть ввести Нацгвардію.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Рівне

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook