На Рівненщині розпочалася епідемія грипу

Серед хворих 5438 дітей

На Рівненщині розпочалася епідемія грипу…

Як повідомляє Depo.Львів, на Березнівщині (Рівненська область) розпочалася епідемія грипу. Там ввели обмежувальні заходи у зв'язку з перевищенням порогового рівня на 11 %.

Як повідомили в Рівненському обласному лабораторному центрі, за минулий тиждень в області на грип та ГРЗ захворіло 7382 мешканці, що майже на 4% менше ніж за попередній період. Серед хворих 5438 дітей (73,7%).

Найменше звернень до лікарів у зв'язку із грипом та ГРЗ зафіксували у Демидівському, Дубенському та Зарічненському районах.

Також раніше у Радивилівському і Дубровицькому районах медики зафіксували перевищення епідемпорогу захворюваності та ввели обмежувальні заходи.

Проте на Дубровиччині рівень захворюваності знизився на майже 7%, а у Радивилівському районі зріс до 43%.

Нагадаємо, при перших ознаках гострої респіраторної інфекції потрібно залишатися вдома, аби не провокувати погіршення стану хворого та не наражати на небезпеку оточуючих. Також необхідно звернутися до лікаря. За словами медиків, вберегти себе від важких наслідків грипу можна лише за допомогою вакцинації. Щеплення можна робити упродовж всього епідемічного сезону.

На Львівщині від грипу померли жінка з дитиною.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Рівне

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook