На Рівненщині хочуть розвивати зелений туризм

Одну з найвіддаленіших громад у Дубровицькому районі — Висоцьку — відвідали консультанти Офісу реформ

На Рівненщині хочуть розвивати зелений т…

Громада на Рівненщині розвиватиме зелений туризм. Про це пише Depo.Львів з посиланням на Голосно.

Одну з найвіддаленіших громад у Дубровицькому районі — Висоцьку — відвідали консультанти Офісу реформ. Люди тут з нетерпінням очікують об’єднання в одну громаду. Лише так, переконані, з’являться нові можливості розвивати села на півночі Рівненщини.

У розмові з консультантами Офісу реформ селяни, зокрема, цікавились, які переваги отримає громада. Фахівці запевнили, люди стануть самі господарями всього, що мають. Водночас держава надає субвенції на освіту та медицину, а також фінансову підтримку на розвиток інфраструктури. Консультанти порадили селянам звернути особливу увагу на конкурси проектів. Адже фінансування нині надають не лише міжнародні організації, а й держава.

У громаді є власний народний музей історії Висоцька. Люди у громаді гостинні, відмітили фахівці Офісу реформ, мають бажання розвивати громаду, тож вже подумують, як залучити туристів до себе. Насамперед мешканці Висоцька хочуть розвивати зелений туризм та вже запрошують на відпочинок у садиби. Туристи зможуть поглянути не лише на музей, а й побачити неповторну красу Поліського краю та покуштувати страви самобутньої місцевої кухні.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Рівне

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook