НБУ вирішив з жовтня припинити інкасацію на Рівненщині

Національний банк вирішив з 1 жовтня припинити організацію наявного грошового обігу в Кіровоградській і Рівненській областях

Як повідомляє Depo.Львів Національний банк вирішив з 1 жовтня припинити організацію наявного грошового обігу в Кіровоградській і Рівненській областях. Про це сказано в повідомленні прес-служби НБУ.

У рамках реалізації концепції організації готівкового обігу в Україні з 1 жовтня припиняється здійснення касового обслуговування підрозділами грошового обігу в Кіровоградській і Рівненській областях.

Забезпечення готівкою банків і відокрем0лених підрозділів банків Кіровоградської й Рівненської областей буде відбуватися через сусідні регіони, де функціонують підрозділи грошового обігу департаменту грошового обігу Національного банку, на міжбанківському ринку, а також через уповноважені банки, які будуть зберігати запаси готівки регулятора й забезпечувати регіони готівкою.

Статус уповноваженого Національним банком одержали Ощадбанк і Приватбанк.

Вищевказані банки мають розгалужену мережу філій і відділень, розташованих у всіх областях України, які будуть забезпечувати регіони готівкою, як через свої банки, так і через інші банки, і приймати надлишки готівки від банків.

НБУ повідомляє, що процес оптимізації системи забезпечення наявними регіонів, у тому числі за рахунок реінжинірингу існуючої мережі регіональних підрозділів грошового обігу буде тривати протягом 2017-2018 років.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Рівне

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook