Польський дипломат назвав Львів польським містом

У Рівненському обласному краєзнавчому музеї під час круглого столу польський віце-консул Марек Запур заявив, що Львів є польським містом

Польський дипломат назвав Львів польськи…

Як повідомляє Depo.Львів з посиланням на Українські новини, у Рівному дипломат з Польщі назвав Львів польським містом.

У Рівненському обласному краєзнавчому музеї під час круглого столу польський віце-консул Марек Запур заявив, що Львів є польським містом.

"Антиукраїнська провокаційна заява віце-консула Марека Запура 6 листопада 2017 в Рівному. На базі Рівненського обласного краєзнавчого музею відбувся круглий стіл "Волинський експеримент Р. Юзевського: дорога до польсько-українського примирення у міжвоєнний період", - написав завідувач музеєм..

За його словами, на круглий стіл прибув десант з Луцька на чолі з віце-консулом Мареком Запуром і професором Миколою Кучерепой, які представили перевидані українською мовою щоденники Р. Юзевського.
Українські вчені на круглому столі чітко заявили, що захід є провокаційним і не варто відзначати дні народження польського окупаційного чиновника Генріха Юзевського, оскільки Польща захопила частину території УНР в 1919-1920 рр.

"Насправді "Волинський експеримент" був спрямований на утвердження польської влади і полонізацію, і асиміляцію місцевих українців. У відповідь віце-консул встав і заявив, що української держави в той час не існувало, а Львів - це польське місто і зараз можна стверджувати, що Україна подібним шляхом окупувала Крим і Донбас", - написав завідувач музеєм.

Як повідомляв Depo.Львів, Польща збирається оголосити В'ятровича нев'їзним.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Рівне

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook