Рівненська прокуратура просить депутатів нагодувати пацієнтів психлікарні

Прокуратура звернулася з листом у Рівненську обласну раду про необхідність забезпечення пацієнтів Острозької обласної психіатричної лікарні належним харчуванням

Як повідомляє Depo.Львів, з посиланням на прокуратуру Рівненської області, Здолбунівською місцевою прокуратурою проведено перевірку додержання вимог законодавства у комунальному закладі "Острозька обласна психіатрична лікарня" Рівненської обласної ради.

За результатами цієї перевірки, до якої було залучено спеціалістів управління Держпродспоживслужби в Рівненській області та Острозького міськрайонного сектору Державної служби України з надзвичайних ситуацій в Рівненській області, виявлено порушення та прорахунки в організації роботи зазначеного психіатричного закладу.

Зокрема, у лікарні не дотримано встановлених норм харчування для хворих, енергетична цінність якого становить на одного пацієнта 2000 кКл на добу (при нормі – 2400-2500 кКл).

Серед інших порушень, що їх виявили прокурори, – недотримання адміністрацією закладу протипожежних вимог та правил. Зокрема, у приміщенні відсутні автоматична пожежна сигналізація, евакуаційне освітлення з живленням незалежним від основного, інше. І хоча на ці прорахунки вже вказувалось адміністрації закладу за результатами попередніх перевірок органів прокуратури і МНС, їх досі не усунуто.

Вказані порушення та недоліки стали можливими не лише внаслідок несумлінного ставлення посадових та службових осіб лікарні до виконання своїх службових обов'язків, а й через недостатнє фінансування комунального закладу "Острозька обласна психіатрична лікарня".

Про результати проведеної перевірки прокуратурою інформовано Рівненську обласну раду, а також звернуто її увагу на необхідність затвердження в повному обсязі видатків на організацію харчування та належного забезпечення протипожежних заходів у даному лікувальному закладі з метою захисту конституційних прав осіб, до яких застосовано примусові заходи медичного характеру.

Зазначений документ прокуратури перебуває на розгляді.

Раніше ми писали про те, як у Львові у темноті обирали найкращих дівчат.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Рівне

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook