Рівненські депутати швидко знайшли заміну остогидлому голові облради

У Рівному обрали нового голову облради

У Рівному  після звільнення голови Рівненської обласної ради Володимира Ковальчука депутати відразу ж обрали нового голову. За кандидатуру представника БПП Олександра Корнійчука проголосували 44 з 46 присутніх у залі депутатів, про це пише Depo.Львів з посиланням на Радіо Свобода

34-річний Олександр Корнійчук до сьогодні був керівником апарату облдержадміністрації.

Рівненські депутати швидко знайшли заміну остогидлому голові облради - фото 1

Раніше Корнійчук працював першим заступником міського голови Острога. Випускник Національного університету "Острозька академія".

Нагадаємо, депутати Рівненської обласної ради висловили недовіру її голові, представникові Радикальної партії України Володимиру Ковальчуку, який очолював цей представницький орган від листопада 2015 року.

За відставку висловилися 42 із 46 депутатів, що взяли участь у голосуванні. Перед голосуванням 14 депутатів-"радикалів", у тому числі сам голова, залишили сесійну залу.

Присутній на сесії народний депутат від Радикальної партії Андрій Лозовий заявив про недотримання регламенту. Однак працівники апарату облради пояснили, що регламент дозволяє під час сесії вносити в порядок денний питання про відставку голови.

Перед початком сьогоднішньої сесії депутати від "Батьківщини" оприлюднили клопотання з 22 підписами, ініційоване фракцією "Конкретних справ", за відставку Володимира Ковальчука з посади голови.

Раніше ми повідомляли, що Рівненські депутати скинули голову-радикала облради.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Рівне

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook