Рівненський губернатор опинився під Синюткою

"Ділова столиця" підвела підсумки розвитку регіонів у першому півріччі

Рівненський губернатор опинився під Синю…

Як повідомляє Depo.Львів, "Ділова столиця" підвела підсумки розвитку регіонів у першому півріччі і опублікувала рейтинг губернаторів. Голова Рівненської обласної державної адміністрації опинився на 17-му місці, під львівським губернатором Олегом Синюткою, якого на 16 місце опустили працівниці сфери послуг.

На Рівненщині в червні була зафіксована найбільша частка штатних працівників, які мали нараховану зарплату не вище мінімальної: таких виявилося 8,6% від загального числа працівників, які повністю відпрацювали місяць, або майже вдвічі більше, ніж в середньому в Україні.

Також область увійшла до трійки регіонів з найбільшим скороченням чисельності штатних працівників і найменшим обсягом освоєних капітальних інвестицій на душу населення. Крім того, в області слабо ростуть обороти роздрібної торгівлі: за цим критерієм Рівненщина в першому півріччі виявилася п'ятою знизу, а за підсумками восьми місяців - четвертої знизу.

Губернатору Рівненщини Олексію Муляренко (-23,5 бала) пощастило в тому, що область домоглася непоганих результатів в сільському господарстві. Вона увійшла в трійку лідерів по зростанню сільгоспвиробництва в першому півріччі, а за найсвіжішими даними, за січень-серпень, прорвалася на перше місце, показавши приріст продукції на 9,3% в порівнянні з аналогічним періодом минулого року (в середньому по Україні приріст склав всього лише 0,4%). Зокрема, продукція рослинництва збільшилася на 15,5% (в середньому по Україні - тільки на 1%), тваринництва - на 1,3% (в середньому по Україні спостерігається спад на 0,7%). Найбільш помітно зросла на Рівненщині виробництво овочів (на 22,6%), картоплі (на 16,5%) і яєць (на 7,5%).

Нагадаємо, Муляренко хоче перемогти Кличка, також у нього дуже хороші діти.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Рівне

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook