Екс-голів Рівненщини і Хмельниччини підозрюють в отриманні кількох мільйонів доларів від регіоналів

Генпрокуратура розслідує можливе отримання губернаторами Хмельниччини і Рівненщини 5,8 млн доларів з "чорної бухгалтерії" Партії регіонів 

Екс-голів Рівненщини і Хмельниччини підо…

Як повідомляє Depo.Львів з посиланням на Українські новини, Генеральна прокуратура розслідує можливе отримання колишніми головами Хмельницької облдержадміністрації Василем Ядухою та Рівненської облдержадміністрації Василем Берташем 5,8 млн доларів від керівництва Партії регіонів в 2007-2012 роках.

Про це йдеться в матеріалах суду.

Генпрокуратура попросила суд надати доступ до документів, які знаходяться в розпорядженні Хмельницької та Рівненської облдержадміністрацій та які містять зразки почерку екс-губернаторів.

Клопотання обгрунтовані тим, що слідчими департаменту спеціальних розслідувань Генеральної прокуратури розслідується кримінальна виробництво за даними, виявленим в "чорної бухгалтерії" ПР.

Зокрема, розслідуються факти надання в період часу з 1 березня 2007 року по 28 грудня 2012 року неправомірної вигоди депутатам Верховної Ради, членам Кабінету Міністрів, Вищої ради юстиції, військовослужбовцям вищого офіцерського складу військових формувань та іншим посадовим особам.

Слідство почало розслідувати інформацію з "чорної бухгалтерії" про отримання Берташем 4 080 169 доларів і інформацію про отримання Ядухою 1 750 000 доларів.

Суд задовольнив клопотання прокурорів і дав доступ до зразків почерку екс-губернаторів.

Як повідомляв Depo.Львів, рівненський губернатор опинився під Синюткою.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Рівне

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook