Рівнян закликали фотографувати білборди

У Рівному на облаштування величезних рекламних білбордів буде накладений мораторій

У Рівному для того, щоб визначити, які із них варто прибрати, влада міста просить надсилати фотографії із адресами розташування білбодрів, про це пише Depo.Львів з посиланням на сторінку заступника міського голови Рівного Руслана Шевчука у Фейсбук. 

У соцмережі Шевчук попрохав рівнян виділити ті білборди, які є нині непотрібними місту.

"Йдеться про ті, які встановленні неналежним чином і спотворюють приміщення, які позаду них, або ж взагалі недоречні. Відтак ми не продовжуватимемо термін контракту з тою чи іншою компанією. І за рік-два ми очистимо місто від цієї навали. Це ж саме стосується встановлення нової реклами",- йдеться у дописі Шевчука.

За його словами, необхідність демонтажу білборда повинна бути об’єктивною.

"Всі пропозиції буде розглядати управління ЖКГ разом з управлінням містобудування та архітектури. У нас є певні об’єкти, місце розташування яких не те, яке погоджувало управління. Різниця в 5 метрів може бути визначальною і відповідно борд встановлений незаконно. Замовник не може робити це так, як йому зручно. Скільки міський бюджет "втратить", ми не підраховували, але всіх грошей всерівно не заробиш. А естетика міста та вулиць втрачається на очах", - додав Шевчук.

Фото непотрібних білбордів слуд надсилати Руслану Шевчуку на його сторінку у Фейсбук. 

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Рівне

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook