Рівнян запідозрили у проведенні форуму задля підтримки Росії

В Інтернеті з’явилася інформація про форум, який, начебто, проведено в Рівному на підтримку розширення торгівлі з Росією

У Рівному перевіряють інформацію про форум на підтримку торгівлі з Росією. Про це пише Depo.Львів з посиланням на   Зік.

В Інтернеті з’явилася інформація про форум, який, начебто, проведено в Рівному на підтримку розширення торгівлі з Росією. У ній зазначається, що учасники форуму – народні депутати та депутати обласної ради, експерти та підприємці виступили за відновлення економічних зв’язків зі країнами СНД, передусім, з Росією.

В інформації, як учасник форуму, згадується екс-голова Верховної Ради Володимир Литвин. Він, нібито, зазначив, що українська продукція не відповідає міжнародним стандартам, тому не можна втрачати традиційні ринки.

Координатор державницької ініціативи Дмитра Яроша "Дія" у Рівненській області Роман Коваль назвав викладену інформацію цілковитою брехнею. За його словами, організатори заходу мали плани його провести в одному із заміських розважальних комплексів, однак після того, як дізналися, що члени організації "Дія" можуть викинути їх силою, відмовилися від планів проведення форуму в Рівному.

За словами Романа Коваля, він володіє інформацією, що свого часу питання відновлення співпраці з Росією в економічній галузі обговорювалося у вузькому колі депутатів Рівненської облради, однак ніхто з них не наважився винести його на розгляд сесії ради. Роман Коваль сумнівається, що в період російської агресії хтось з них набрався би сміливості брати участь у подібному форумі.

За словами керівника прес-групи УСБУ в Рівненській області Інни Ілючок, наразі питання, чи справді такий форум на Рівненщині проводився і чи не є викладена інформація фейковою, вивчається спеціалістами служби.

Вже зараз виникають запитання з приводу того, чи справді є на Рівненщині приміщення, яке зображене на фото, де, начебто, відбувся захід.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Рівне

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook