Співробітник колонії на Рівненщині отримав 10 років тюрми за розстріл колеги з автомата Калашникова

Апеляційний суд Рівненської області засудив до 10 років позбавлення волі співробітника Городищенської виправної колонії за вбивство колеги

Як повідомляє Depo.Львів Апеляційний суд Рівненської області засудив до 10 років позбавлення волі співробітника Городищенської виправної колонії за вбивство колеги. Про це сказано в повідомленні прес-служби прокуратури Рівненської області.

"За результатами нового апеляційного розгляду матеріалів провадження 18.09.2017 колегією суддів Апеляційного суду Рівненської області з урахуванням позиції прокуратури винесена постанова, якою залишено без змін як законний і обґрунтований вирок суду першої інстанції від 19.09.2014, відповідно до якого співробітник Городищенської виправної колонії засуджений до 10 років позбавлення волі", - сказано в ньому.

Повідомляється, що у вересні 2014 року працівник колонії був визнаний винним у скоєнні умисного вбивства і засуджений до 10 років позбавлення волі.

Однак за результатами розгляду скарги засудженого Апеляційний суд Рівненської області перекваліфікував дії підсудного і засудив його за умисне вбивство, скоєне в стані сильного щиросердечного хвилювання, до позбавлення волі на 5 років.

У термін покарання був зарахований термін попереднього ув'язнення з розрахунку 1 день за 2 дні позбавлення волі, у зв'язку із чим засуджений був звільнений з-під варти в залі суду.

У свою чергу прокуратура оскаржила рішення суду в касаційному порядку й Вищий спеціалізований суд з розгляду цивільних і кримінальних справ скасував рішення апеляційного суду й призначив розгляд.

Засуджений був узятий під варту одразу після оголошення рішення суду.

Як повідомляли Українські Новини, співробітник Городищенської виправної колонії максимального рівня безпеки (Рівненський район, Рівненська область) 3 серпня 2013 року в результаті раптового конфлікту застрелив з автомата Калашникова свого колегу.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Рівне

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook