У рівненській школі масово непритомніють учні

Батьки нарікають, що чиновники вже кілька років годують їх обіцянками побудувати нову школу, на яку досі не знайшли навіть землі

У рівненській школі масово непритомніють…

Як повідомляє Depo.Львів з посиланням на РадіоТрек, у селі Березове, Рокитнівського району, рівненської області діти хворіють через грибок у школі.

Батьки нарікають, що чиновники вже кілька років годують їх обіцянками побудувати нову школу, на яку досі не знайшли навіть землі.

"У тій школі, що є, неможливо вчитись. Там грибок. Чорні і зелені стіни. Діти хворіють. Вчителям теж погано. У деякі приміщення заходиш на 15 хв і в горлі відразу першить. Дітям кілька разів швидку викликали, діти непритомніють. Ми будемо викликати якусь комісію, разом із санстанцією, або з Рівного, або з Києва. Най вони побачать, що тут не реально знаходитись. Батьки наші готові самотужки викупити паї у людей, щоб на них будувати школу. Ми на все згодні, аби нашим дітям було де вчитись, і щоб вони були здорові", - розповіла місцева жителька, матір трьох школярів Галина Богданець.

У пропозиції освітян щодо переведення дітей в інші навчальні заклади батьки не вірять. Галина Богданець, яка неодноразово зауважувала, що висловлює позицію усіх батьків, не вірить, що їх дітей навчатимуть у сусідніх селах. Бо у тамтешніх школах теж бракує місця.

Як Depo.Львів повідомлв про те, як волонтери Корпусу миру на Рівненщині готують дітей до іноземних "вишів".

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Рівне

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook