На Рівненщині невідомо чим отруїлися 16 дітей

16 дітей постраждали від спалаху гострої кишкової інфекції в школі в Рівненській області

Як повідомляє Depo.Львів 16 дітей постраждали від спалаху гострої кишкової інфекції в школі в селищі Зарічне Рівненської області. Про це сказано в повідомленні Державної служби з безпеки харчових продуктів і захисту споживачів.

Згідно з ним, з 16 потерпілих 14 було госпіталізовано в Заріченську центральну районну лікарню, ще 2 від госпіталізації відмовилися й лікуються амбулаторно.

Фахівці Держпродспоживслужби обстежили харчоблок установи й установили низку порушень санітарного законодавства й законодавства з безпеки харчових продуктів, які, імовірно, обумовили виникнення спалаху.

Зокрема, у харчоблоці не було достатньої кількості холодильного й морозильного встаткування й були відсутні термометри для контролю температурного режиму; порушувалися вимоги обробки яєць; мийні ванни в м'ясному цеху не були підключені до каналізаційної мережі.

Для проведення лабораторних досліджень представниками відомства були відібрані змиви з об'єктів навколишнього середовища, проб харчових продуктів, води, обстежені працівники харчоблока.

Протиепідемічні заходи й лабораторні дослідження тривають.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Рівне

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook